غیرفعال کردن ثبت خطا در فایل error_log

بعضی برنامه ها یا پلاگین ها یا قالب های نصب شده روی سایت به هر دلیلی مثل سازگار نبودن با نسخه php ، قدیمی بودن بعضی توابع استفاده شده در آنها، مشکلات دستوری و … ممکن است خطا یا اخطارهایی را در فایل error_log ثبت کنند. این خطاها در زمان عیب یابی سایت مفید هستند. مثلا زمانی که سایت خطای ۵۰۰ میدهد یا صفحه سفید نشان میدهد یا … به احتمال زیاد میتوانید با مراجعه به این فایل دلیل بروز مشکل را پیدا کنید.

گاهی اوقات تعداد خطاها و  warning هایی که در فایل error_log ثبت میشود خیلی زیاد است و ممکن است حجم این فایل را به چند صد مگ و حتی چند گیگ برساند.

هرچند بهتر است دلیل خطاها را پیدا و برطرف کنید (برای این کار با طراح یا برنامه نویس سایت خود تماس بگیرید یا سایت را به روز کنید)، درصورت تمایل میتوانید ثبت خطا را غیرفعال کنید تا خطاها در فایل error_log ذخیره نشوند.

غیرفعال کردن ذخیره خطا در joomla:

برای غیرفعال کردن ثبت خطا در جوملا آموزش زیر را ببینید : غیرفعال کردن Error_log در جوملا

 

 

غیرفعال کردن ثبت خطا در WordPress:

برای غیرفعال کردن ذخیره خطا در وردپرس آموزش زیر را ببینید:جلوگیری از ایجاد error_log در وردپرس

 

غیرفعال کردن خطا در PrestaShop:

برای غیرفعال کردن ثبت خطا در فروشگاه ساز پرستاشاپ آموزش زیر را ببینید :غیرفعال کردن ثبت خطا در پرستاشاپ


لینک کوتاه مطلب : https://blog.talahost.com/?p=270
برچسب ها :
Google Reader Yahoo Facebook Twitter Digg FriendFeed Delicious Google Translate
مطلب مورد نظر ارسال شدژانویه 21st, 2017 15:07. شما می توانید جواب های ارسال شده به این مطلب را از طریق RSS 2.0. پی گیری کنید ،همچنین می توانیدجواب بدهید، یا این مطلب رادنبال کنید.

گذاشتن پاسخ

(Ctrl+Enter)

XHTML:می توانید از این تگ ها استفاده کنید<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">