نمایش محتوای پوشه زمانی که فایل index وجود ندارد

اگر در پوشه ای از هاست، فایل index مثل index.php , index.html و … وجود نداشته باشد ممکن است با خطای ۴۰۳ Forbidden مواجه شوید.

اگر تمایل دارید فایل های سایت بصورت لیست شده مانند زیر نمایش داده شوند این آموزش را ببینید:

 

یک فایل .htaccess در پوشه مورد نظر بسازید (میتونید فایل را در ریشه هاست خود یا در پوشه public_html بسازید تا تنظیمات برای همه پوشه های زیرمجموعه اعمال شود)

ممکن است فایل .htaccess وجود داشته باشد. برای اطمینان این آموزش را ببینید: نمایش فایل های مخفی و htaccess در نسخه جدید cpanel

 

کد زیر را در ابتدای فایل .htaccess قرار دهید:

با اضافه کردن کد فوق به فایل .htaccess اگر آدرس پوشه ای را وارد کنید که فایل index.php یا index.html و یا index.htm در آن وجود نداشته باشد فایل ها و پوشه ها مانند تصویر بالا لیست میشوند.


لینک کوتاه مطلب : https://blog.talahost.com/?p=359
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

Google Reader Yahoo Facebook Twitter Digg FriendFeed Delicious Google Translate
مطلب مورد نظر ارسال شدژانویه 6th, 2018 1:09. شما می توانید جواب های ارسال شده به این مطلب را از طریق RSS 2.0. پی گیری کنید ،همچنین می توانیدجواب بدهید، یا این مطلب رادنبال کنید.

گذاشتن پاسخ

(Ctrl+Enter)

XHTML:می توانید از این تگ ها استفاده کنید<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">