تنظیمات ایمیل cpanel (تنظیمات pop3 , smtp , imap)

اگر قصد مدیریت ایمیل سی پنل در برنامه های دسکتاپ (مثل اوتلوک) یا سرویس های آنلاین (مثل gmail و …) را داشته باشید اطلاعاتی جهت اتصال به میل سرور ایمیل شما درخواست میشود.

مثلا اطلاعات اس ام تی پی (smtp) آی مپ (imap)، پاپ تری (pop3) میل سرور (incoming mail server , outgoing mail server) ، شماره پورت مربوط به هر سرویس (port) و …در سی پنل با آموزش زیر میتوانید همه اطلاعات فوق را مشاهده بفرمایید

به بخش Email Accounts‌ بروید ، روی Connect Devices و سپس Set Up Mail Client کلیک کنید

 

 

 

در اینجا میتوانید تنظیمات ایمیل را در دو جدول در بخش Mail Client Manual Settings‌ ببینید.

جدول سمت چپ (آبی رنگ) اطلاعات اتصال در حالت امن (ssl / tls) و جدول سمت راست (زرد رنگ) اطلاعات اتصال در حالت معمولی را نشان میدهد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

آموزش تصویری تنظیم ایمیل در اوتلوک

آموزش تنظیم ایمیل اندروید (pop3)

آموزش تنظیم ایمیل اندروید (imap)

آموزش تنظیم ایمیل آیفون

 


لینک کوتاه مطلب : https://blog.talahost.com/?p=449
برچسب ها :

, , , , , , , ,

Google Reader Yahoo Facebook Twitter Digg FriendFeed Delicious Google Translate
مطلب مورد نظر ارسال شدنوامبر 15th, 2018 16:12. شما می توانید جواب های ارسال شده به این مطلب را از طریق RSS 2.0. پی گیری کنید ،همچنین می توانیدجواب بدهید، یا این مطلب رادنبال کنید.

جواب

نظر(2)دنبال کنید(0)

 1. صدف

  سلام
  من با این روش ایمیل سی پنل را با جیمیل مرتبط کرده بودم. اما به تازگی از کار افتاده است و علی رغم تغییر تنظیمات همانگونه که در مطلب بالا ذکر شده با خطای نادرست بودن یوزر و پسوورد مواجه می شوم. در صورتی که یوزر مطابق تنظیمات و پسوورد همان عبارتی است که با آن در وبمیل لاگین میکنم!

  می 9, 2020 8:35 | #1 @
  • طلاهاست

   سلام
   اگر مشکلی وجود دارد باید به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید

   جولای 28, 2020 14:05 | #2 @

گذاشتن پاسخ

(Ctrl+Enter)

XHTML:می توانید از این تگ ها استفاده کنید<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">