نیم‌بها کردن هزینه اینترنت برای بازدیدکنندگان سایت

اگر سایت شما در داخل ایران قرار دارد می‌توانید با ثبت سایت و آی‌پی اقدام به نیم بها کردن هزینه اینترنت کاربران سایت نمایید.

برای نیم‌بها کردن هزینه اینترنت قبل از هر چیز باید سرویس هاست داخل ایران داشته باشید.

در ابتدا به سایت https://g2b.ito.gov.ir بروید و در آنجا ثبت نام کنید

 

پس از ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال میشود که باید روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا تائید شود. پس از تایید ایمیل باید منتظر بمانید تا اطلاعات شما را بررسی و مجددا تایید کنند. پس از تایید برای شما ایمیل ارسال میکنند.

پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد، با یوزر و رمز خود وارد سایت https://g2b.ito.gov.ir شده و در آنجا به بخش درخواست سرویس بروید و روی ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی کلیک کنید:

فرم را مانند زیر تکمیل کنید:

توجه:

در قسمت آدرس آیپی (لیست IPv4) آدرس آیپی سایت خو را بنویسید. اگر از طلاهاست سرویس گرفته اید، در بخش لیست سرویس‌ها روی شماره سرویس خود کلیک کرده و در آنجا آدرس آیپی اشتراکی سرویس خود را ببینید.

پس از تکمیل فرم باید منتظر بمانید تا درخواست شما بررسی و تایید شود.

پس از تایید شدن درخواست، ممکن است ۱ تا ۲ ماه طول بکشد تا آیپی در همه سرویس دهنده های اینترنت اضافه شده و نیم‌بها شود.

 


لینک کوتاه مطلب : https://blog.talahost.com/?p=575
برچسب ها :
Google Reader Yahoo Facebook Twitter Digg FriendFeed Delicious Google Translate
مطلب مورد نظر ارسال شددسامبر 5th, 2020 10:20. شما می توانید جواب های ارسال شده به این مطلب را از طریق RSS 2.0. پی گیری کنید ،همچنین می توانیدجواب بدهید، یا این مطلب رادنبال کنید.

گذاشتن پاسخ

(Ctrl+Enter)

XHTML:می توانید از این تگ ها استفاده کنید<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">